Новости проекта
Конкурс продлен! Принимайте участие!
Отвечаем на ваши вопросы!
Домашнее задание на контроле!
Важные моменты в Инструктивно-методическом письме
Голосование
Как Вам новый сайт?
Всего 81 человек

Каникулы 2018\2019

Дата: 22 октября в 15:37, Обновлено 30 октября в 12:21

                                                                                                              ЗАЦВЯРДЖАЮ

Дырэктар школы____________

М.М. Макарэвіч

“_22__” кастрычніка 2018 г

 

ПЛАН РАБОТЫ  НА ВОСЕНЬСКІЯ КАНІКУЛЫ

ДУА “Дуброўская сярэдняя школа Жыткавіцкага раёна” з 29.10.2018 г. па 06.11.2018 г.

“Карысныя канікулы”

Дата

                       Змест работы

Час правядзення

Удзельнікі

 Адказныя

29.10

Спартыўны марафон

Караоке-шоў

Рухомыя гульні “Вясёлыя забавы”

Завочная экскурсія “Свет прафесій”

Музычны куфэрак

Гульня “Два караблі”

Дыскатэка “Адпачні”

9.00-10.00

9.00-10.00

11.00-12.00

10.00-12.00

9.00-10.00

10.00-11.00

12.00-13.00

2-4 класы

9-11 класы

5-8 классы

9-11 класы

5-8 класы

2-4 класы

5-11 класы

Аліфяровіч В.К.

Касабуцкая А.М.

Кузін У.В., Ярмаловіч М.М.

Бакунец Л.А.

Класныя кіраўнікі 9-11 кл.

Бакунец Л.А., Дзенісовіч А.М.

Аліфяровіч В.К.

Кузін У.В.

Ярмаловіч М.М.

30.10

Віктарына “У свеце цудоўнай казкі”

Свята “Бывай, восень залатая!”

Спартыўнае свята “Вясёлая спартландыя”

Гульня “Сцяжына казак”

Спаборніцтвы па настольнаму тэнісу

Школа кніжных навук

9.00-10.00

10.00-11.00

11.00-12.00

9.00-10.00

10.00-11.00

11.00-12.00

2-4 класы

2-4 класы

2-4 класы

5-8 класы

5-11 класы

5-8 классы

Купрацэвіч Н.В.

Масла С.К.

Аліфяровіч У.У.

Лесько Ж.Ф., Бакунец Л.А.

Аліфяровіч У.У.

Бібліятэкар

31.10

Спартландыя

Інтэлектуальная гульня “Шчаслівы выпадак”

Акцыя “Навядзём парадак на школьным двары”

Круглы стол “Краіна, ў якой мне хацелася б жыць”

Віктарына “У свеце цікавага”

Рухомыя гульні

Спаборніцтвы па валейболе

Дыскатэка “Танцуем разам”

9.00-10.00

10.00-11.00

10.00-11.00

9.00-10.00

10.00-11.00

11.00-12.00

11.00-12.00

12.00-13.00

5-8 классы

5-8 классы

2-11класы

9-11 класы

2-4 класы

2-4 класы

9-11 класы

5-11 класы

Ефімовіч А.І.

Дзенісовіч А.М.

Класныя кіраўнікі

Мядзведзева Г.В.

Аліфяровіч В. К.

Касабуцкая А.М.

Аліфяровіч У.У.

Мядзведзева Г.В.

01.11

ДЗЕНЬ СУПРАЦОЎНІЦТВА ШКОЛЫ З ДК

Экскурсія ў г. Жыткавічы ў РАНС (у рамках рэспубліканскай пажарна-прафілактычнай акцыі “За бяспеку разам”)

9.00-13.00

9.00-13.00

2-11класы

2-11класы

Намеснік па ВВР  Ефімовіч Н.М, дырэктары Дуброўскага ДК,

Марохараўскага ДК

Класныя кіраўнікі

02.11

Інтэлектуальна-пазнавальная гульня

“Свая гульня”

Бліц-турнір “Калі б я быў прэзідэнтам”

Інтэлектуальная гульня “У гасцях у Чамучкі”

Пазнавальная гульня “Крок у прафесію”

Спартыўнае свята “Смелыя, лоўкія, хуткія”

КТС “Восеньскія фантазіі”

Тэматычная дыскатэка “За здаровы лад жыцця”

Экскурсія ў восеньскі лес

Конкурс вершаў “Слова беларускае - гучы”

9.00-10.00

9.00-10.00

9.00-10.00

9.00-10.00

10.00-11.00

10.00-11.00

11.00-13.00

11.00-13.00

10.00-11.00

5-8 класы

9-11 класы

2-4 класы

5-8 класы

5-8 класы

2-4 класы

5-11 класы

5-9 класы

5-8 класы

Жукоўская Н.В.

Кузін У.В.

Купрацэвіч Н.В.

Саскевіч Д.П.

Аліфяровіч У.У.

Масла С.К.

Жукоўская Н.В.

Ефімовіч А.І., Кузін У.В.

Бібліятэкар

03.11

Калейдаскоп “Край беларускіх азёр”

КТС “Цуда-майстры”

Гульня “Разумнікі і разумніцы”

Круглы стол “Прафесія, якую я выбіраю”

Спартландыя

Аперацыя “Утульны клас”

Акцыя “Чысты двор” (дапамога  састарэлым)

Акцыя “Помнік”

(догляд за воінскімі магіламі)

Спаборніцтвы паміж вучнямі па валейболу

9.00-10.00

10.00-11.00

9.00-10.00

9.00-10.00

11.00-12.00

11.00-12.00

12.00-13.00

12.00-13.00

11.00-12.00

2-4 класы

2-4 класы

5-8 класы

10-11класы

2-4 класы

5-11 класы

9-10 класы

5-8,11 кл

9-11 класы

Аліфяровіч В.К.

Касабуцкая А.М.

Лесько Ж.Ф., Бакунец Л.А.

Мядзведзева Г.В.

Аліфяровіч У.У.

Класныя кіраўнікі

Кузін У.В., Жукоўская Н.В.

Мядзведзева Г.В.

Аліфяровіч У.У.

05.11

Віктарына “У свеце цікавага”

Відэапаказ “Падарожжа па краінах і кантынентах”

Спартыўнае свята “Вясёлая спартландыя”

Вусны часопіс “Чаму яны так называюцца?”

Агляд  “Наша прэса –на ўсе інтарэсы”

10.00-11.00

11.00-12.00

10.00-11.00

10.00-11.00

11.00-12.00

2-4 класы

2-4 класы

5-10 класы

5-11 класы

5-8 классы

Купрацэвіч Н.В.

Масла С.К., Ефімовіч А.І.

Аліфяровіч У.У.

Лесько Ж.Ф., Дзенісовіч А.М

Бібліятэкар

06.11

Конкурс “Пагуляем-адгадаем”

Экскурсія “Восеньскі пейзаж”

Відэпаказ “За бяспеку разам”

Спартыўныя гульні

Рухомыя гульні “Вясёлыя забавы”

Прект “За здаровы лад жыцця”

9.00-10.00

10.00-11.00

9.00-10.00

10.00-11.00

11.00-12.00

11.00-12.00

2-4 класы

2-4 класы

5-11 класы

5-11 класы

2-4 класы

5-9 класы

Аліфяровіч В.К.

Касабуцкая А.М.

Ефімовіч А.І.

Аліфяровіч У.У.

Аліфяровіч В.К., Касабуцкая А.М

Кузін У.В., Бакунец Л.А.

.

На працягу канікул па асобнаму графіку

Работа аб’яднанняў па інтарэсах, аб’яднанняў па інтарэсах спартыўнай накіраванасці                                  (па асобнаму раскладу)

10.00-12.00,

16.00-18.00

2-11 класы

Педагогі

дадатковай

адукацыі

Намеснік дырэктара па вучэбна-выхаваўчай рабоце                     Н.М.Ефімовіч 

Комментарии:
Оставлять комментарии могут только авторизованные посетители.