Новости проекта
Отвечаем на ваши вопросы!
Важные моменты в Инструктивно-методическом письме
Новинка! Отчеты по ведению электронного журнала
Конкурс продолжается!
Голосование
Как Вам новый сайт?
Всего 82 человека

План работы

Дата: 11 апреля в 22:22, Обновлено 5 декабря в 16:28

                                                                                  ЗАЦВЯРДЖАЮ

                                                                                                        Дырэктар школы_____________

                                                                                                                               М.М.Макарэвіч

                                                                                          “03" снежня 2018 г.

План работы

ДУА “Дуброўская сярэдняя школа Жыткавіцкага раёна”

на суботу, 8 снежня

№ п/п

Назва мерапрыемстваў

Удзель

нікі

Час правядзення

Месца правядзення

Адказныя

1

Падарожжа ў свет дзіцячых захапленняў

Работа аб’яднанняў па інтарэсах:

  • Юны біёлаг
  • Юныя інспектары дарожнага руху
  • Камп’ютарны
  • Вакальны
  • Умелыя ручкі

5-11 класы

10.00-11.00

9.00-10.00

9.00-10.00

9.00-10.00

10.00-11.00

Кабінеты:

К-т біялогіі

9 клас

Інфарматыкі

Актавая зала

7 клас

Бакунец Л.А.

Кузін У.В.

Ефімовіч А.І.

Мядзведзева Г.В.

Дзенісовіч А.М.

2

Вытворчае навучанне па падрыхтоўцы вадзіцелей калёснага трактара катэгорыі “А”

10-11

8.30 – 13.40

Кабінет вытв навуч,

10 клас

Купрацэвіч Б.П.

Лесько І.П.

3

Дыспут “Сучасныя норавы”

Вучні

8-11кл

9.00 -10.00

Пакой школьніка

Саскевіч Д.П.,

пед сацыяльны

4

Конкурсная гульня “Лічылкі, скарагаворкі, жарты”

2-4 класы

9.00-10.00

2 клас

Аліфяровіч В.К.

5

Падарожжа ў Казкаград

2-4 класы

09.00-10.00

Бібліятэка

Агіевіч Т.В.

Кл кір 2 кл

6

Навагодняя акцыя “Майстэрня Дзеда Мароза запрашае”

2-8 класы

10.00-11.00

Класныя кабінеты

Аліфяровіч В.К.

Лесько Ж.Ф.

7

Пазнавальная гульня “Азбука здароўя”

9-11 класы

10.00-11.00

10 лас

Жукоўская Н.В.

8

Віктарына “Па краінах і кантынентах”

5-11 класы

11.00-11.30

6 клас

Лесько Ж.Ф.

Жукоўская Н.В.

9

Дзень здароўя “Залатая скакалка”

Газіны спорту

2-11 кл

11.30-13.00

18.00-20.00

Спарт зала

Спарт. зала

Аліфяровіч У.У.

Кл кір 2,6,11 кл.

Аліфяровіч У.У.

10

Тэматычная дыскатэка “Беларусь – мая Радзіма”

5-11 кл

18.00-20.00

Актавая зала

Дзенісовіч А.М.

Намеснік дырэктара школы па ВВР  _________________Н.М.Ефімовіч

           

Комментарии:
Оставлять комментарии могут только авторизованные посетители.