Новости проекта
Отвечаем на ваши вопросы!
Важные моменты в Инструктивно-методическом письме
Новинка! Отчеты по ведению электронного журнала
Конкурс продолжается!
Голосование
Как Вам новый сайт?
Всего 82 человека

Шестой школьный день

Дата: 22 декабря 2015 в 10:32, Обновлено 13 декабря в 14:35

                                                                 

                                                                         ЗАЦВЯРДЖАЮ

                                                                                                        Дырэктар школы_____________

                                                                                                                               М.М.Макарэвіч

                                                                                          “10 снежня 2018 г.

План работы

ДУА “Дуброўская сярэдняя школа Жыткавіцкага раёна”

на суботу, 15 снежня.

№ п/п

Назва мерапрыемстваў

Удзель

нікі

Час правядзення

Месца правядзення

Адказныя

1

Падарожжа ў свет дзіцячых захапленняў

Работа аб’яднанняў па інтарэсах:

  • Юны біёлаг
  • Юныя інспектары дарожнага руху
  • Камп’ютарны
  • Вакальны
  • Умелыя ручкі

5-11 класы

10.00-11.00

9.00-10.00

9.00-10.00

9.00-10.00

10.00-11.00

Кабінеты:

К-т біялогіі

9 клас

Інфарматыкі

Актавая зала

7 клас

Бакунец Л.А.

Кузін У.В.

Ефімовіч А.І.

Мядзведзева Г.В.

Дзенісовіч А.М.

2

Вытворчае навучанне па падрыхтоўцы вадзіцелей калёснага трактара катэгорыі “А”

10-11

8.30 – 13.40

Кабінет вытв навуч,

10 клас

Купрацэвіч Б.П.

Лесько І.П.

3

Дыспут “Адказнасць за ўжыванне піратэхнічных вырабаў”

Вучні

8-11кл

9.00 -10.00

Пакой школьніка

Саскевіч Д.П.,

пед сацыяльны

4

Гульня-віктарына “У гасцях у казкі”

2-4 класы

09.00-09.40

2 клас

Купрацэвіч Н.В.

5

Працоўная акцыя “Пакарміце птушак”, “Кармушка”

2-11 класы

09.50-10.50

Школьны двор

Кл кір 3, 7, 9 кл

6

Пазнавальная гульня “Чароўнае кола”

5-11 класы

09.00-09.50

9 клас

Кузін У.В.

7

Музычная гасцёўня (падрыхтоўка да Навагодніх святаў)

9-11 класы

10.00-11.00

Актавая зала

Дзенісовіч А.М.

8

Віктарына “Будзь здаровы!”

5-11 класы

11.00-11.30

9 клас

Кузін У.В.

Дзенісовіч А.М.

9

Спартыўная праграма”Спорт-памочнік, спорт – сіла, спорт – гульня”

Газіны спорту

2-11 кл

11.30-13.00

18.00-20.00

Спарт зала

Спарт. зала

Аліфяровіч У.У.

Кл кір 3,7,9 кл.

Аліфяровіч У.У.

10

Вечар танца

5-11 кл

18.00-20.00

Актавая зала

Дзенісовіч А.М.

 Намеснік дырэктара школы па ВВР  _________________Н.М.Ефімовіч

Комментарии:
Оставлять комментарии могут только авторизованные посетители.