Новости проекта
Отвечаем на ваши вопросы!
Важные моменты в Инструктивно-методическом письме
Новинка! Отчеты по ведению электронного журнала
Конкурс продолжается!
Голосование
Как Вам новый сайт?
Всего 82 человека

ИНФОРМАЦИЯ о проведении выпускных экзаменов

Дата: 8 декабря 2015 в 15:10, Обновлено 7 мая в 14:37

ЗАЦВЯРДЖАЮ

Дырэктар

Дзяржаўнай установы адукацыі

«Дуброўская сярэдняя школа

 Жыткавіцкага раёна»

   _____________М.М.Макарэвіч

  «___» _______________2018 г.

ГРАФІК ПРАВЯДЗЕННЯ КАНСУЛЬТАЦЫЙ

да выпускных экзаменаў па заканчэнні навучання і выхавання на II ступені ў Дзяржаўнай установе адукацыі “Дуброўская сярэдняя школа Жыткавіцкага раёна”

Прадмет

Клас

Дата

Час

 пачатку

Кабінет

1

Матэматыка

9

31.05

01.06

9.00

9.00

Беларускай мовы

2

Беларуская мова

9

02.06

04.05

17.00

9.00

Беларускай мовы

3

Руская мова

9

05.06

06.06

16.00

9.00

Беларускай мовы

Намеснік дырэктара па вучэбна-выхаваўчай рабоце  Н.М.Ефімовіч

   

ГРАФІК ПРАВЯДЗЕННЯ КАНСУЛЬТАЦЫЙ

да выпускных экзаменаў па заканчэнні навучання і выхавання на III ступені ў Дзяржаўнай установе адукацыі “Дуброўская сярэдняя школа Жыткавіцкага раёна”

Прадмет

Клас

Дата

Час

 пачатку

Кабінет

1

Беларуская мова

11

30.05

31.05

18.00

16.00

Беларускай мовы

2

Гісторыя Беларусі

11

01.06

02.06

18.00

9.00

Гісторыі

3

Матэматыка

11

04.06

05.06

16.00

9.00

Беларускай мовы

4

Нямецкая мова

11

06.06

07.06

18.00

9.00

Нямецкай

мовы

Намеснік дырэктара па вучэбна-выхаваўчай рабоце Н.М.Ефімовіч

Расклад выпускных экзаменаў

па завяршэнні  навучання і выхавання

на II ступені агульнай сярэдняй адукацыі

ў 2017/2018 навучальным годзе

IX  клас

Дата

Пачатак  экзамена

Прадмет

Форма правядзення экзамена

Кабінет

2 чэрвеня

9.00

матэматыка

У пісьмовай форме

(кантрольная работа)

Кабінет інтэгрыраван

навучання

5 чэрвеня

9.00

беларуская мова

У пісьмовай форме (дыктант)

Кабінет інтэгрыраван

навучання

7чэрвеня

9.00

руская мова

У пісьмовай форме (дыктант)

Кабінет інтэгрыраван

навучання

Намеснік дырэктара па вучэбна-выхаваўчай рабоце                Н.М.Ефімовіч

Расклад выпускных экзаменаў

па завяршэнні  навучання і выхавання

на III ступені агульнай сярэдняй адукацыі

ў 2017/2018 навучальным годзе

XI  класс

Дата

Пачатак  экзамена

Прадмет

Форма правядзення экзамена

Кабінет

1 чэрвеня

9.00

беларуская мова

У пісьмовай форме

(пераказ)

Кабінет інтэгрыраван

навучання

4 чэрвеня

9.00

гісторыя Беларусі

У вуснай форме

Кабінет інтэгрыраван

навучання

6чэрвеня

9.00

матэматыка

У пісьмовай форме

(кантрольная работа)

Кабінет інтэгрыраван

навучання

8 чэрвеня

9.00

нямецкая мова

У вуснай форме

Кабінет інфарматыкі

Намеснік дырэктара па вучэбна-выхаваўчай рабоце  Н.М.Ефімовіч

Склад экзаменацыйных камісій

для прыняцця выпускных экзаменаў па завяршэнні навучання і выхавання

на II ступені агульнай сярэдняй адукацыі

ў 2017/2018 навучальным годзе

Дата

Клас

Вучэбны прадмет

Склад экзаменацыйнай камісіі

Пасада

Спецыяльнасць

Катэгорыя

П.І.І.

2 чэрвеня

IX

матэматыка

старшыня

Ефімовіч Н.М.

намеснік дырэктара

хімія і біялогія

вышэйшая

члены камісіі:

Ефімовіч А.І.

настаўнік

матэматыка і фізіка

вышэйшая

Лесько Ж.Ф.

настаўнік

матэматыка

першая

5 чэрвеня

IX

беларуская мова

старшыня

Ефімовіч Н.М.

намеснік дырэктара

хімія і біялогія

вышэйшая

члены камісіі:

Жукоўская Н.В.

настаўнік

беларуская і руская мова і літаратура

вышэйшая

Ярмаловіч М.М.

настаўнік

беларуская мова і літаратура

без катэгорыі

7 чэрвеня

IX

руская мова

старшыня

Ефімовіч Н.М.

намеснік дырэктара

хімія і біялогія

вышэйшая

члены камісіі:

Жукоўская Н.В.

настаўнік

беларуская і руская мова і літаратура

вышэйшая

Ярмаловіч М.М.

настаўнік

беларуская мова і літаратура

без катэгорыі

Намеснік дырэктара па вучэбна-выхаваўчай рабоце  Н.М.Ефімовіч

                                                                                                                                       

Склад экзаменацыйных камісій

для прыняцця выпускных экзаменаў па завяршэнні навучання і выхавання

на III ступені агульнай сярэдняй адукацыі

ў 2017/2018 навучальным годзе

Дата

Клас

Вучэбны прадмет

Склад экзаменацыйнай камісіі

Пасада

Спецыяльнасць

Катэгорыя

П.І.І.

1чэрвеня

XI

беларуская мова

старшыня

Макарэвіч М.М.

дырэктар

беларуская і руская мова і літаратура

вышэйшая

члены камісіі:

Жукоўская Н.В

настаўнік

беларуская і руская мова і літаратура

вышэйшая

Дзенісовіч А.М.

настаўнік

беларуская мова і літаратура,нямецкая мова

без катэгорыі

Ярмаловіч М.М.

настаўнік

беларуская мова і літаратура

без катэгорыі

4 чэрвеня

XI

гісторыя Беларусі

старшыня

Макарэвіч М.М.

дырэктар

беларуская і руская мова і літаратура

вышэйшая

члены камісіі:

Ефімовіч А.І.

настаўнік

матэматыка і фізіка

вышэйшая

Кузін У.В.

настаўнік

фізіка

першая

Саскевіч Д.П.

настаўнік

гісторыя

першая

6 чэрвеня

XI

матэматыка

старшыня

Макарэвіч М.М.

дырэктар

беларуская і руская мова і літаратура

вышэйшая

члены камісіі:

Ефімовіч А.І.

настаўнік

матэматыка і фізіка

вышэйшая

Кузін У.В.

настаўнік

фізіка

першая

Лесько Ж.Ф.

настаўнік

матэматыка

першая

8 чэрвеня

XI

нямецкая мова

старшыня

Макарэвіч М.М.

дырэктар

беларуская і руская мова і літаратура

вышэйшая

члены камісіі:

Агіевіч А.І.

настаўнік

англійская і нямецкая мова

вышэйшая

Дзенісовіч А.М.

настаўнік

беларуская мова і літаратура,нямецкая мова

без катэгорыі

Мядзведзева Г.В.

настаўнік

нямецкая мова

без катэгорыі

Намеснік дырэктара па вучэбна-выхаваўчай рабоце Н.М.Ефімовіч

Комментарии:
Оставлять комментарии могут только авторизованные посетители.